Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури
08 червня 2021 Голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом із заступником Олексієм Мошковським відвідали КВПУБіА
08 червня 2021 Голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом із заступником Олексієм Мошковським відвідали Київське вище професійне училище будівництва і архітектури.

Очільник району поспілкувався з т.в.о директора Леонцем Ігорем Володимировичем та педагогічним колективом, поцікавився умовами навчання здобувачів освіти та матеріально-технічною базою КВПУБіА.

З ініціативи Голови Святошинської РДА за результатами його візиту до Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури, 10 червня відбулася зустріч керівництва району та представників КВПУБіА, КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м.Києва", у т.ч. ЖЕДів, Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Святошинського району м.Києва та КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району" м.Києва.

Головні питання зустрічі:
- налагодження співпраці з КВПУБіА з комунальними структурами району;
- організація виробничої практики здобувачів освіти училища на комунальних підприємствах району з подальшим можливим працевлаштуванням.

Made on
Tilda