Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
8 травня Україна вперше відзначає День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років — як єдине державне свято
8 травня Україна вперше відзначає День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років — як єдине державне свято замість двох різних знакових дат. Натомість 9 травня як День перемоги в Україні відтепер скасовано.
З цієї нагоди у Київському професійному коледжі будівництва і архітектури була проведена низка заходів , щоб відзначити внесок наших співвітчизників у боротьбі з фашизмом.
Здобувачі та здобувачки освіти разом з колективом взяли участь у лінійці. Спільна хвилина мовчання, згадки про героїчні подвиги минулого та обговорення історичних фактів стали важливою частиною цього заходу.
Також відбулася виставка книг, присвячена історії України у Другій світовій війні, щоб кожен міг зануритися у світ минулого та вивчити історичні події з нової перспективи.
У бібліотеці Київського професійного коледжу будівництва і архітектури відбувся виховний захід присвячений Дню пам'яті та перемоги над нацизмом.
Під час заходу здобувачі та здобувачки освіти ознайомились з ключовими подіями Другої світової війни, вшановували пам'ять видатних українців, які взяли участь у цих подіях,створили плакат «Пам'ятаємо. Перемагаємо».
Створення плакату з маками, символами пам'яті жертв війни, стало важливим етапом заходу. Кожен мак на плакаті став символом вшанування та пам'яті про тих, хто віддав своє життя за мир і свободу. В цей спосіб учасники заходу виражали свою повагу та відданість пам'яті та героїзму поколінь минулого.
Цей день став можливістю поглибити знання про історичні події та важливим кроком у вшануванні пам'яті, вихованні поваги до наших предків, які боролися за мир та свободу..

Made on
Tilda