Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Місячник благоустрою та День довкілля в КПКБІА
Місячник благоустрою та День довкілля в КПКБІА
На початку квітня здобувачі освіти та колектив коледжу об'єднали зусилля для проведення заходів з екологічної свідомості та покращення міського середовища. Під час Дня довкілля здобувачі освіти взяли участь у вивченні стану території коледжу, видаленні сміття та посадці нових дерев та квітів.
Важливо відзначити, що коледж розташований на великій території площею 4,7 гектарів, кожен новий квітник,дерево чи арт обʼєкт мають велике значення для створення приємного та затишного середовища для навчання та творчості.
Місячник благоустрою також виявився дуже результативним. Протягом цього місяця команда КПКБІА активно займалися благоустроєм території, озелененням, облаштування зон відпочинку для здобувачів освіти та відвідувачів, а також проводили освітні заходи щодо важливості екології та естетики у нашому житті.
Ці ініціативи мають велике значення для формування екологічної свідомості та любові до природи серед молоді. Вони показують, як можливо об'єднати зусилля та зробити наше місто чистішим та зеленішим.

Made on
Tilda