Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Тиждень професії: «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»
У комунальному закладі професійної(професійно-технічної ) освіти «Київського професійного коледжу будівництва і архітектури» вже стало доброю традицією проведення тижнів професій. Ось і на цей раз з 15 по 19 квітня 2024 року пройшов тиждень професії: «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр», організований викладачами та майстрами виробничого навчання опоряджувальних професій.
Основна мета проведення заходів – ознайомити здобувачів та здобувачок освіти з історією та досягненнями в будівництві, формувати гармонійно розвинену особистість, здатну до творчої, активної трудової діяльності в сучасних умовах. Поглиблювати зацікавленість здобувачів та здобувачок освіти до своєї професії, вдосконалювати уміння творчо працювати. Виховувати самостійність, активність, наполегливість, відповідальність.
Відкриття тижня професії розпочалося із виставки конкурсу плакатів. Здобувачі освіти навчальних груп підготували цікаву інформацію за допомогою різних Googl-додатків та редакторів. Переважаючою тематикою такої електронної продукції були: «Оздоблювальні матеріали ТМ Снєжка», «Керамічна плитка в сучасному дизайні», «Колірні тренди шпалер в інтер'єрі», та ін.
Цього ж дня здобувачі освіти здійснили віртуальну подорож :«Розвиток будівництва та архітектури», переглянули презентацію «Шедеври архітектури України», «10 найбільш незвичайних архітектурних споруд планети» та відеоролик « Моя професія - опоряджувальник», яку підготувала викладач спецдисциплін Дорошенко Л.Г. Основну увагу здобувачів освіти було акцентовано на важливості професії для розбудови держави;необхідності здобуття знань, вмінь, навиків, формування різних компетентностей, як в навчальному закладі, так і навчанні та розвитку протягом життя.
З метою виявлення кращих здобувачів освіти за професією «Штукатур» було проведено конкурс професійної майстерності «Кращий штукатур» . В конкурсі приймали участь здобувачі освіти груп першого курсу. Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного.
За загальними підсумками переможцями стали:
І місце: Рибачок Артем – група Т-5
ІІ місце: Роєнко Артем -група 104
ІІІ місце: Пінчук Леся – група Т-5
Учасники показали свої вміння та знання на високому рівні. Переможці конкурсу професійної майстерності були нагороджені грамотами .
В рамках тижня був проведений бінарний урок викладачами Дорошенко Л.Г. , Фроловою О.М. з предметів Технологія штукатурних робіт та Геометрія . Здобувачі освіти розв'язували цікаві задачі з нестандартним рішенням, що носили творчий характер і вимагали знання сучасних новітніх технологій будівництва та властивостей сучасних матеріалів.
Практично фаховий тиждень доповнили майстер-класи проведені майстрами в/н Биковцем А.М. та Сиротою С.О. Тематика майстер-класів: «Облицювання поверхонь гіпсовою плиткою», «Виконання декоративної штукатурки», де усі бажаючі познайомились з технологією виготовлення гіпсової плитки, методами нанесення гіпсової плитки на поверхню та спробували власні сили у оздобленні поверхні. Даний захід вразив присутніх різноманітністю сучасних видів оброблення поверхні декоративною штукатуркою. Майстер в/н Сирота С.О. показав всі необхідні етапи, наголосивши здобувачам освіти на важливих моментах виконання робіт, запевнив всіх присутніх, що постійно потрібно слідкувати за новинками будівництва, щоб "йти в ногу з часом".
Завершенням тижня професії стала вікторина «Будівельник-професія майбутнього»», яку підготувала і провела викладач Дорошенко Л.Г. Команди I курсу змагалися між собою у цікавих конкурсах , які охоплювали програму з технології штукатурних робіт, матеріалознавства та охорони праці.
Метою проведення змагання стало узагальнення знань та умінь зі спеціальних дисциплін. Переможці змагання були нагороджені призами та грамотами.
Предметний тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу цікаві заходи, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість й отримати безліч позитивних емоцій.
Як сказав Леонардо да Вінчі: «Без індивідуального підходу залізо іржавіє, не знаходячи застосування, стояча вода на холоді замерзає, а розум людини – чахне». Тиждень видався змістовним та цікавим.

Made on
Tilda