Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Предметний тиждень англійської мови
У Київському професійному коледжі будівництва і архітектури відбувся предметний тиждень англійської мови, присвячений не тільки вивченню іноземної мови, але й важливості збереження довкілля!
Протягом цього тижня наші здобувачі та здобувачки освіти мали чудову нагоду поглибити знання англійської та познайомитись з екологічними проблемами України та їх вплив на природу. Вони брали участь у цікавих вікторинах, інтерактивних презентаціях та іграх, а також долучилися до віртуальних екскурсій та перегляду природничих документальних фільмів.
Найцікавіше — учасники активно спілкувалися англійською мовою, обмінюючись думками та ідеями про збереження нашого навколишнього середовища. Цей тиждень нагадав нам про важливість бережливого ставлення до природи та відповідального споживання, особливо у складних умовах сучасної України, де війна стала причиною серйозних екологічних викликів.
Дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість у темі охорони природи! Нехай наші зусилля сприяють створенню чистішого та здоровішого світу для нас і майбутніх поколінь.

Made on
Tilda