Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Заняття з мінної безпеки та заняття з екстреної домедичної допомоги в рамках місячника з охорони праці і цивільного захисту
Під час цього заходу військові сапери розповідали нам про найпоширеніші типи мін, їх будову, способи розпізнавання та наслідки взаємодії з цими небезпечними предметами. Вони надали вичерпну інформацію про те, як уникати зіткнення з мінами та як правильно поводитися у випадку їх виявлення.

Здобувачі освіти та колектив мали можливість оволодіти важливими навичками надання допомоги в надзвичайних ситуаціях. Парамедики ділилися своїм досвідом та знаннями з основ домедичної допомоги, що є важливими для будь-якої людини, особливо у період повномасштабного вторгнення.

Ці знання можуть стати критичними у забезпеченні безпеки та добробуту наших співгромадян під час кризових ситуацій. Вміння надавати допомогу в таких умовах може врятувати життя та допомогти зберегти здоров'я тих, хто опиниться у складних обставинах.

Дякуємо нашим гостям за інформативну та практичну лекцію! Нехай ці знання стануть нашими надійними інструментами у важкі часи. Будьте готові допомагати один одному!

Made on
Tilda