Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Тиждень географії
Тиждень географії, який відбувся в Київському професійному коледжі будівництва і архітектури під керівництвом викладачки географії Богдан Наталії, відображає важливість цієї науки у сучасному світі. Географія є ключовою для розуміння різноманітних аспектів нашого середовища та взаємозв'язків між людьми, природою та суспільством.
Предметний тиждень охопив різноманітні заходи для здобувачів освіти та педагогічного колективу.
Один із найцікавіших - Географічний КВК (квест-вікторина-конкурс), в якому брали участь як здобувачі та здобувачки освіти, так і педагоги.
Проводилися конкурси загадок з географії, цікаві питання з різних географічних областей світу та інтерактивна гра "Країни Європи", яка дозволяла учасникам продемонструвати свої знання про європейські країни, їх географічне розташування, столиці та інші цікаві факти.
Після завершення конкурсів переможці були урочисто нагороджені грамотами за активну участь та успішні досягнення в географічних знаннях.
Тиждень географії став не лише цікавим заходом для спілкування і вивчення нового, але й стимулом для підвищення інтересу до вивчення географії серед учасників коледжу.
Made on
Tilda