Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Спортивний захід, присвячений Дню здоровʼя.
Сьогодні, 5 квітня 2024 року, у Київському професійному коледжі будівництва і архітектури відбувся спортивний захід, присвячений Дню здоровʼя.
Колектив та здобувачі, здобувачки освіти зібралися на стадіоні закладу освіти, щоб разом відсвяткувати цей особливий день. Захід розпочався з урочистого відкриття, під час якого адміністрація коледжу привітали всіх присутніх та побажали успішного та енергійного проведення події. Після цього настав час для розігрівальних вправ, серед яких була колективна розминка та естафета, що допомогли учасникам розслабитися та готувати своє тіло до фізичних випробувань.
Основна частина заходу включала в себе різноманітні конкурси та вправи, спрямовані на розвиток фізичних якостей та спортивних навичок. Здобувачі та здобувачки освіти відчули себе справжніми спортсменами, беручи участь у перетягуванні канату, підтягуванні на перекладині, жимі гирі вагою 16 кг, бігу на дистанцію 100 метрів та метанні гранати Ф-1 на влучність.Ці змагання сповнені емоцій та підтримки один одного.
Цей спортивний захід не лише сприяв підвищенню фізичної активності серед команди КПКБІА, але й став чудовою нагодою для зміцнення дружби та співробітництва в коледжній спільноті. Він підкреслив важливість здорового способу життя та спорту у формуванні повноцінної особистості та успішної кар'єри.
Made on
Tilda