Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Благодійний фестиваль "Смакуємо перемогу разом"
30 березня 2024 року, у парку Київського професійного коледжу будівництва і архітектури, ми зібралися на надзвичайному заході, де кожен мав можливість стати частиною важливої місії підтримки наших воїнів. Благодійний фестиваль "Смакуємо перемогу разом" об'єднав нас в єдину велику сім'ю, що підтримує один одного і Збройні Сили України.
Нам вдалося зібрати - 32 000 гривень! Ці кошти стануть допомогою для наших захисників на передовій.
На благодійному заході були проведені різноманітні активності, які принесли радість та задоволення всім учасникам. Проведено заняття з екстреної домедичної допомоги від НАТО сертифікованих парамедиків, майстер-класи від майстрів виробничого навчання КПКБІА, благодійний ярмарок.
Під час фестивалю ми також мали змогу познайомитися з історією Михайла Жоніна, талановитого актора театру,кіно та дубляжу, який відомий своїми ролями у таких фільмах і серіалах, як "Нюхач", "Велика прогулянка", "Черговий лікар", «Пес». Але на заході він був не як актор, а як волонтер з важливою місією, демонструючи свою самовідданість і готовність допомагати ЗСУ.
Під час фестивалю для гостей були виступи виконавців: Губанова Антона, Катерини Вовчук,Матвія Вермієнко (MATT.V), DOBRA.
В ролі ведучої заходу - Діанна Гольде, талановита українська поетеса та авторка музичних хітів, чия творчість стала справжнім дотиком до сердець мільйонів. Вона не лише привітала гостей та відкрила захід, а й завдяки своїй харизмі та вмінню взаємодіяти з аудиторією, створила неповторну атмосферу тепла та злагоди.
Також особливим моментом фестивалю стало те, що виступили військові капелани, надаючи духовну атмосферу та допомагаючи всім присутнім знайти спокій та зосередженість.
22-ий Окремий Батальйон Спеціального Призначення дарував усім гостям можливість насолодитися стравами польової кухні, виражаючи свою вдячність та демонструючи свою майстерність не лише на полі бою, а й у кулінарному мистецтві. Військовий 22ОБСП з позивним Самус торкнувся нашого серця прекрасним авторським віршем.
Голова Благодійного Фонду «ВлАсвія» особисто вручила подяки співробітникам Київського професійного коледжу будівництва і архітектури, які з початку повномасштабного вторгнення активно допомагають Збройним Силам України.
Цей день став яскравим прикладом того, як спільні зусилля можуть змінити світ навколо нас. Нехай наша підтримка продовжує надихати та допомагати тим, хто завжди готовий стояти на захист нашої країни. Разом ми сильніші, і разом ми здатні досягти більшого.
Made on
Tilda