Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Підсумкова атестація педагогічних працівників
Сьогодні, 28 березня 2024 року, у Київському професійному коледжі будівництва і архітектури відбулась підсумкова атестація педагогічних працівників!
Кожен педагог виявив високий рівень професійної майстерності та відданості своїй справі. Наші викладачі та майстри в/н – це джерело натхнення та знань для молодого покоління майбутніх фахівців
Щира вдячність усім педагогам за їхню працю, допомогу та підтримку у підготовці наших здобувачів та здобувачок освіти до гордого звання - кваліфікований робітник!
Вітаємо всіх з успішним завершенням атестації та бажаємо нових досягнень і перемог у майбутніх професійних викликах!
У Київському професійному коледжі будівництва і архітектури відбувся День відкритих дверей!
На заході зібралися учні 9,11-х класів Коцюбинський ліцей 2 Коцюбинської селищної ради та майбутні абітурієнти разом з їхніми батьками, щоб долучитися до цікавих заходів та дізнатись більше про професії , які пропонує наш коледж.
Команда КПКБіА підготувала насичену та різноманітну програму для абітурієнтів :
1. Екскурсія закладом освіти: Учасники мали можливість поглибити знання про особливості навчання в нашому коледжі, відчути атмосферу навчального середовища та зрозуміти, які можливості вони отримають у майбутньому.
2. Майстер-класи з різних професій: Учасники отримали можливість взяти участь у практичних заняттях, щоб долучитися до реальних виробничих процесів та дізнатись більше про обрані професії. Вони мали змогу спробувати себе в ролі столяра будівельника, плиточника, маляра та радіомеханіка з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.
Цей День відкритих дверей став надзвичайно корисним та пізнавальним для учасників, допомігши їм краще зрозуміти свої можливості та обрати шлях для майбутньої професійної діяльності
Не пропустіть наступний День відкритих дверей, де ви зможете детально ознайомитись з професіями КПКБІА та заповнити заяву на вступ!
25.04.2024
30.05.2024
20.06.2024 О 13:00
Київський професійний коледж будівництва і архітектури;
29.02.2024 о 13:00
м.Київ, вул.Клавдіївська, 22
Наш сайт: kpkbia.com
Made on
Tilda