Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
У Київському професійному коледжі будівництва і архітектури відбувся тиждень, присвячений великому українському поету Тарасу Шевченку, під назвою "Шевченківські дні"
У Київському професійному коледжі будівництва і архітектури відбувся тиждень, присвячений великому українському поету Тарасу Шевченку, під назвою "Шевченківські дні". Цей захід став справжнім святом для здобувачів та здобувачок освіти, спонукуючи їх до вивчення, роздумів та вшанування спадщини Кобзаря.
У цьому тижні було заплановано широкий спектр заходів:
• Інсталяція "Сучасний Шевченко" та виставка літератури "Великому Кобзареві присвячується", сприяли відчуттю духу сучасності та відкриттю нових інтерпретацій творчості поета.
• Вікторина "Невідомий Шевченко" спрямовувала здобувачів та здобувачок освіти до поглибленого вивчення життя та творчості Тараса Шевченка.
• Літературна кав'ярня "Шевченківське слово" стала місцем активних дискусій про твори поета та їх вплив на сучасну літературу.
• Мистецька вітальня "Шевченко - геній українського народу" надала здобувачам та здобувачкам освіти можливість виразити своє сприйняття та бачення творчості поета через мистецтво.
• Бліц опитування "Правди і вольності пророк" сприяло активізації обговорення важливих тем у творчості Шевченка.
Цей тиждень став не лише сприянням культурного розвитку, а й важливим кроком у поглибленні знань про життя та творчість українського класика серед здобувачів та здобувачок освіти.
Made on
Tilda