Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Тиждень математики в КПКБіА

Із метою підвищення зацікавленості учнів до занять математикою, розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із математики у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості в досягненні навчальної мети у лютому в Київському професійному коледжі будівництва і архітектури був проведений тиждень математики.
Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації діяльності здобувачів освіти, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу здобувачів освіти, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів, вікторин сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності здобувачів освіти: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння.
Для здобувачів освіти була представлена презентація на тему "Історія виникнення чисел", яка відкрила для них багато цікавинок . Також вони із задоволенням взяли участь у інтелектуальній математичній грі «Шанс», вікторині "Бліц", математичному турнірі "Змагання розумів". І наостанок, був проведений майстер-клас "Піраміда", який подарував здобувачам освіти неймовірні емоції. Математика може бути веселою, несподіваною, загадковою.
Протягом тижня математики педагогічні працівники відчули себе здобувачами освіти прийнявши участь у вікторині з математики.
Здобувачі освіти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, проявили свої навички та творчі здібності. А саме головне- ми побачили багато посмішок, радості та щасливі очі наших здобувачів освіти. Сподіваємось, що цей тиждень запам'ятається всім надовго.
Made on
Tilda