Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Відбулась презентація соціального проєкту "Історії, написані війною"
У КПКБіА відбулась презентація соціального проєкту "Історії, написані війною" ВлАсвія - Благодійний Фонд
Завдяки вашій неймовірній підтримці ми зібрали надзвичайну суму – 25 тисяч гривень, які передаємо для придбання автівки для спецпідрозділу Омега, які зараз знаходяться на Авдіївському напрямку.
На початку вечора ми відчули магію, коли Dianna Golde Діанна Гольде, відома українська поетеса, презентувала свою нову книгу "Історії, написані війною". Ця книга увібрала в себе унікальні історії українських жінок, долі яких змінила війна. Тендітні та ніжні, вони прийняли кинутий війною виклик і стали справжніми берегинями та захисницями.
Зустріч з авторкою була неймовірною – вона поділилася своїми думками, ідеями та досвідом, даруючи нам багато нових інсайтів та відкриваючи нові горизонти.
Пані Діана, яка є також авторкою популярних пісень, заспівала на сцені заходу. Вона співпрацювала з багатьма відомими артистами, а її пісня "Мамо", яку А.Приходько виконала на конкурсі "Євробачення 2009", прозвучала на нашому заході, залишивши всіх без слів.
У рамках заходу, команда КПКБіА організувала благодійний ярмарок з майстер-класами, що додало події ще більше тепла та неповторної атмосфери.
Виступи українських виконавців – Kateryna Vovchuk , Sava Bogorad , Матвей Вермиенко – розчулили серця своїми піснями та музикою, змушуючи нас відчути кожну ноту.
Особливо вразив нас виступ військовослужбовця Сергія Федорчука, який поділився своєю історією та вперше заспівав на великій сцені. Цей вечір був особливим для нього, адже саме він святкував свій день народження! Його привітали зі сцени, даруючи йому найтепліші слова та побажання.
Підтримуйте ВлАсвія - Благодійний Фонд та долучайтеся до нас і надалі, адже разом ми здатні на неймовірні речі!
Made on
Tilda