Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Державна кваліфікаційна атестація у групі Т-21 з професії "Столяр будівельний, вертстатник деревообробних верстатів"
02 лютого 2024 року відбулась Державна кваліфікаційна атестація у групі Т-21 з професії "Столяр будівельний, вертстатник деревообробних верстатів".

Цей день став визначним для наших здобувачів освіти, які пройшли онлайн-тестування на комп'ютерах та представили свої творчі роботи.
Наші талановиті здобувачі освіти продемонстрували свої вміння та знання у важливих аспектах цієї професії. Через онлайн-тестування вони продемонстрували свою теоретичну підготовку, а під час презентації творчих робіт засвідчили свою практичну майстерність. Всі випускники групи Т-21 показали вражаючі результати та заслужено отримали похвалу від Державної кваліфікаційної комісії.

З радістю повідомляємо, що Державна кваліфікаційна комісія вирішила присвоїти нашим випускникам кваліфікацію та видати документ про професійно-технічну освіту комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж будівництва і архітектури".
Це величезне досягнення для наших здобувачів освіти, а також підтвердження їхнього професійного розвитку та готовності до реальних викликів у будівельній сфері.

Хочемо щиро привітати наших випускників групи Т-21 з успішним проходженням Державної кваліфікаційної атестації!
Made on
Tilda