Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Відбулася методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи
23.01.2024 р. в Київському професійному коледжі будівництва і архітектури відбулася методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи. Тема заходу – "Використання сучасних медіакомунікативних технологій як ефективний комунікативний інструмент з майбутніми абітурієнтами".

Розпочалась секція з виступу Оксани Бондаренко, методиста Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві, яка привітала учасників влучними словами та визначила основні напрямки роботи.

Після відкриття Юлія Бараненко,В.о. директора Київського професійного коледжу будівництва і архітектури, представила ефективний досвід використання медіакомунікативних технологій у навчальному процесі та познайомила присутніх з нашим закладом освіти.

Заступник директора з виховної роботи Київського державного будинку художньої та технічної творчості, Розпутня Наталія, представила план заходів на ІІ семестр 2023-2024 року та провела його обговорення з заступниками директорів з навчально-виховної роботи.

Далі на нас чекали змістовні доповіді педагогів КПКБІА, що ділилися своїм досвідом та напрацюваннями з використання сучасних медіатехнологій:
- Олена Шиняєва, в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи КПКБІА, розглядала особливості формування контингенту через новітні форми профорієнтації.
- Яна Ярошовець,інженер-електронник, поділилася поглядом на використання медіакомунікативних технологій для формування позитивного іміджу навчального закладу.
- Людмила Чайка, заступник директора з навчальної роботи, висвітлювала тему сайту закладу освіти як інструмент залучення майбутніх абітурієнтів.
- Данило Карачевський, керівник вокального гуртка, активно розповідав про гурткову роботу як важливу складову профорієнтаційної роботи.
- Людмила СИНЯК, практичний психолог, ділилася професійним досвідом у сфері кар'єрного консультування для педагогів.
- Олег Богдан, майстер виробничого навчання, представив професійний відеоблог та YouTube як інструменти профорієнтаційної роботи.

Далі учасників секції чекала доповідь про ефективність проведення веб-семінарів та онлайн-конференцій у профорієнтації від Катерини Гензерської, засновниці та головний дизайнера студії Genza design.

Після психологи центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Київ провели тренінг для учасників секції під назвою «Активна профорієнтаційна робота – запорука успішної вступної компанії».

В рамках міської методичної секції було продемонстровано важливий елемент профорієнтаційної роботи КПКБІА - Фестиваль професій, де відбувся концерт вокального гуртка та були проведені майстер-класи за професіями, які готує наш заклад освіти.

Завершив методичну секцію Юрій Кабанець, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки КМДА, який підбив підсумки заходу.
Попри дві повітряні тривоги під час секції, організатори та учасники секції демонстрували високий рівень відповідальності та професіоналізм.

Секція була продовжена в укритті, де учасники активно обговорювали та обмінювались ідеями, не допускаючи обставин зупинити плідну роботу.
Дякуємо всім за участь! Наші зусилля були спрямовані на те, щоб зробити секцію не лише змістовною, але й надихаючою для усіх присутніх.
Made on
Tilda