Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Заряджені гідністю та жагою до свободи
21 листопада - День Гідності та Свободи!
Сьогодні в Київському професійному коледжі будівництва і архітектури ми вшановуємо важливий день в історії нашої країни. Наша спільнота відзначає День Гідності та Свободи з особливими заходами, які присвячені подіям Революції Гідності:
Викладачка історії Вікторії Павленко підготувала захід під назвою «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!». Здобувачі освіти мали чудову можливість розширити свої знання про цей важливий період в історії України, відчути силу єднання та висловити свої думки та враження. Захід не лише поглибив розуміння подій минулого, але і сприяв формуванню патріотичного ставлення до своєї країни та гідності кожного учасника.
Здобувачі та здобувачки освіти коледжу переглянули вражаючий фільм, який розповідає про події Революції Гідності, нагадуючи нам про силу єднання та віри у краще майбутнє.
Наша бібліотекарка, Валентина Мірошина, створила цікаву виставку та провела виховний захід під назвою «Тернистий шлях до свободи».
Сьогодні ми разом відзначаємо героїзм та самовідданість тих, хто встояв за наше право на гідне життя. Нехай кожен з нас знайде в собі силу продовжувати цей шлях, берегти гідність та цінувати свободу.
Made on
Tilda