Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
27 жовтня – День української писемності та мови
27 жовтня – День української писемності та мови
«Українська мова- це наш дух, наша душа, наша пісня…»
О.Гончар
27 жовтня все світове українство відзначатиме День української
писемності та мови. У цей день вшановується пам'ять Преподобного Нестора Літописця (письменника-агіографа, першого історика Київської Русі,мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря), з чиїм ім'ям
пов'язують започаткування писемної української мови.
Нагадуємо, цьогоріч Україна вперше відзначатиме День української писемності та мови 27 жовтня. 28 липня 2023 року Президент України підписав указ про зміну дати святкування з 9 листопада на 27 жовтня.
Колектив та здобувачі освіти Київського професійного коледжу будівництва і архітектури приєдналися до святкування Дня української писемності та мови з особливим запалом: разом взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності , доводячи свою віру в важливість збереження та розвитку рідної мови.
Під час цього свята, в коледжі також проведена цікава вікторина з української мови, яка підкреслила глибокі знання здобувачів освіти та підтримку мовної ідентичності. Всі учасники заходу наголосили на важливості любові до української мови та її плеканні, а також активно поширювали інформацію про цей важливий день, щоб надихнути інших долучитися до збереження та популяризації української мови.
Нам важливо пам'ятати, що українська мова – це не просто інструмент спілкування, але і наша історія, культура та ідентичність. І святкування Дня української писемності та мови надає нам чудову нагоду звернути увагу на цю надзвичайно важливу складову нашого спільного успіху. Нехай українська мова завжди залишається нашим духом, душею і піснею, що об'єднує нас і надихає на досягнення перемог.
Made on
Tilda