Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київський професійний коледж будівництва і архітектури
Вітаємо Віталія Лисенка з отриманням 3 місця у конкурсі професійної майстерності за професією «Маляр» серед майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м.Києва
У Київському професійному коледжі будівництва і архітектури завжди раді вітати прояви майстерності та таланту наших майстрів виробничого навчання.
Сьогодні хочемо поділитися важливою подією - відбувся конкурс професійної майстерності з професії "Маляр" серед майстрів виробничого навчання.
Програма конкурсу включала наступні етапи:
Презентація творчої особистості майстра виробничого навчання. Кожен учасник представив свій професійний шлях.
Тестові завдання, де майстри виробничого навчання довели свою теоретичну підготовку та знання.
Проведення фрагменту уроку виробничого навчання. Учасники продемонстрували свою педагогічну майстерність та здатність навчати здобувачів освіти професії.
Виконання практичного завдання - нанесення рідких шпалер. Тут майстри показали свою технічну вправність та креативний підхід.
В цьому конкурсі переможцем став Віталій Лисенко, майстер виробничого навчання групи Т-5. Він продемонстрував високий рівень майстерності та стане гідним представником нашого коледжу на міському конкурсі.
Ми пишаємося нашими майстрами і віримо, що вони зможуть досягти великих вершин у своїй професійній діяльності. Вітаємо Віталія Вʼячеславовича та всіх учасників конкурсу!
Made on
Tilda