Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури
Атестація педагогічних працівників
В Київському вищому професійному училищі будівництва і архітектури відбулась атестація педагогічних працівників.
Атестація - це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладачів та майстрів в/н. За результатами атестації визначається відповідність педагога займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія та педагогічне звання .
Ми пишаємося нашими педагогами, які демонструють високий професіоналізм, творчий підхід та сучасні методики навчання. Вони не лише передають свої знання та досвід нашим здобувачам та здобувачкам освіти, а й стимулюють їх до саморозвитку та самовдосконалення. Вони - справжні лідери та авторитети для майбутніх будівельників.
Атестаційна комісія, яка складалась з педагогічних працівників нашого училища, Галини Мариняко, головного спеціаліста Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), та Лариси Желавської, методистки навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві, проводила атестацiю за критерiями та iндикаторами професiйної компетентностi педагогiчних працiвникiв. Члени атестаційної комісії також надали рекомендацiї щодо планування та органiзацiї педагогiчної дiяльностi, пiдвищення квалiфiкацiї, професiйного розвитку та кар'єрного зростання педагогiчних працiвникiв .
Made on
Tilda