Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури
Онлайн-презентація кафедри зварювального виробництва НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського"
С 21.11.2022 здобувачі освіти та колектив Київського професійного коледжу будівництва і архітектури приєднались до онлайн-презентації Кафедра зварювального виробництва НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського"
Попри дистанційний формат заходу, атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, а доповідачі – щирими та відкритими.
Модерував захід Бойко Віталій Петрович, який привітав всіх, хто доєднався до онлайн–зустрічі, та розповів про особливості та переваги навчання на кафедрі зварювального виробництва та запросив майбутніх студентів на навчання.
Далі на онлайн-зустрічі Мінаков Сергій Миколайович показав відеопрезентацію, де ознайомив здобувачів освіти КПКБіА з освітньою програмою «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій», особливостями теоретичної та практичної підготовки, можливостями подальшого працевлаштування.
Впродовж онлайн-презентації здобувачі освіти КПКБіА поставили численні запитання щодо підготовки до вступу, подання документів і сертифікатів ЗНО, вступу пільгових категорій, умов навчання за різними формами.
Дякуємо нашим партнерам за цікавий та змістовний захід, який надав повну інформацію стосовно навчання , проходження практик і стажування, заняття науковою діяльністю і, звичайно ж, яскравого студентського дозвілля на кафедрі зварювального виробництва Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О.Патона КПІ імені Ігоря Сікорського.
Більше інформації щодо вступу можете дізнатись на сайті кафедри:
https://zv.kpi.ua/index.php
Переглянути презентацію кафедри зварювального виробництва можете за посиланням:
https://youtu.be/niieqiqwM6E


Made on
Tilda