Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури
Майстер-клас "Декоративне оздоблення поверхонь матеріалами ТМ «Sniezka»
15.09.22 на базі навчально-практичного центру «Sniezka" відбувся майстер-клас "Декоративне оздоблення поверхонь матеріалами ТМ «Sniezka».
Майстер-клас проводився для здобувачів освіти з професії «Штукатур», кваліфікація 4-розряд, модуль 4.3.2 Оштукатурювання прямолінійних стін декоративними та спеціальними штукатурками.
Переглянути запис онлайн трансляції:
https://youtu.be/51StZrENlOA
Майстер-клас проводила майстер виробничого навчання Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури Жебелєва Анастасія.
З 2019 року на базі Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури �на постійній основі діє Навчально-практичний центр «Śnieżka»
Навчання з оволодіння сучасними виробничими технологіями компанії «Снєжка-Україна» дає можливість не лише майбутнім кваліфікованим робітникам, але й майстрам-практикам перейняти досвід кваліфікованих майстрів та попрацювати з новітніми технологіями у галузі будівництва, ремонту й оздоблення.
Крім того, на базі НПЦ «Śnieżka» відбуваються семінари, конференції для педагогічних працівників та здобувачів освіти ЗП(ПТ)О будівельного профілю.
Докладніше про НПЦ "Sniezka":
https://kvpubia.com/npc_sniezka
Made on
Tilda