Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури
День знань в КВПУБіА
День знань безумовно є важливим днем для всіх першокурсників.
Однак цього року усі мрії, задуми та плани зруйнувала війна. Але неможливо забрати бажання любити, мріяти, вчиться, пізнавати, реалізовувати ідеї, просто жити! Юність – золота пора, яка відкриває безмежні горизонти.
Попри усі виклики, але з дотриманням правил безпеки, у Київському вищому професійному училищі будівництва і архітектури відбувся урочистий захід - День знань.
Сьогодні звучали вітання для здобувачів освіти від адміністрації училища, майстрів в/н та викладачів з побажаннями мирного неба, міцного здоров'я, наполегливості та успіхів у навчанні.
Потім відбувся традиційний перший урок на тему: «Ми українці: честь і слава незламним», після якого здобувачі освіти розпочали ще один навчальний рік.
Реалії цьогорічного 1 вересня такі: щира віра в майбутню Перемогу та усвідомлення того, що саме вони – першокурсники – розбудовуватимуть нову Україну та творитимуть її новітню історію.
За період навчання здобувачі освіти успішно вивчили та освоїли усю групу деревообробних верстатів, а також - ручних електрифікованих інструментів – невід'ємну «зброю» кваліфікованого майстра столярної справи. Знання здобувачів освіти оцінював начальник цеху ТОВ «Скіф», голова державної кваліфікаційної комісії Максим Кужелєв.
Здобувачі освіти продемонстрували свої творчі роботи: Курдиш Богдан-годинник,
Пасічник Влад-хлібниця,
Чумаков Михайло-стілець-драбинка,
Мороз Валера-шахівниця,
Колосовський Сергій -годиник, Шміль Олексій-портретна рамка, Прошкін Евген та Кіндзерський Володимир - стільці різних конструкцій.
За результатами ДКА здобувачам освіти групи 301 присвоєно 4 розряд - з професії столяр будівельний, 3 розряд - з професії паркетник, 2 розряд з професії верстатник деревообробних верстатів.
Відбудуємо Україну!
Саме з цією місією розпочинають свій професійний шлях випускники КВПУБіА – майстри столярної справи. В добру путь!
Made on
Tilda