Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури
День Героїв Небесної Сотні
До Дня Героїв Небесної Сотні в Київському вищому професійному училищі будівництва і архітектури відбулась низка заходів для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в здобувачів освіти почуття патріотизму і гордості за свою державу.
У навчальних групах були проведені виховні години. Головною метою виховної години було познайомити здобувачів освіти з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.
Здобувачі освіти та педагоги долучилися до Всесвітньої тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам'яті». Напередодні у навчальному закладі відбувся майстер-клас з виготовлення паперових витинанок у формі ангелів. Здобувачі освіти розвішали паперові фігурки на території училища в пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Окрім цього, разом з педагогічним колективом влаштували флешмоб пам'яті «Голуб Миру».
Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.
Пам'ятаємо!
Made on
Tilda