Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури

Дистанційне навчання у Київському вищому професійному училищі будівництва і архітектури.

Щоб бути сучасними, треба постійно змінюватися і бути готовими до різних ситуацій.
Одна з цінностей нашого навчального закладу – це адаптивність. У час карантинних обмежень саме адаптивність проявила себе у новому форматі – це можливість проводити уроки незалежно від обставин.
Педагоги КВПУБіА створивши Google Classroom (на сьогодні їх 263), почали заповнювати матеріалами Google Disk та привчати здобувачів освіти працювати з матеріалами в онлайн-режимі.
Сьогодні педагогічні працівники активно використовують інструментарій Google та Discord. Освітній процес здійснюється у синхронному і асинхронному режимах.
Заняття проводяться відповідно до затвердженого розкладу уроків та дзвінків, тому учні, викладачі та майстри в/н чітко знають час та місце проведення уроку. Уроки теоретичного навчання та виробниче навчання у синхронному режимі проводяться за допомогою додатку Google Meet (кожен курс має своє незмінне посилання, тому педагоги та учні можуть підключатися до зустрічі одним «кліком»). Асинхронний режим забезпечується через додаток Google Classroom, який передбачає можливість завантаження додаткових файлів (документів, відео, аудіо та ін.); дозволяє користувачам робити фото та прикріпляти їх до завдань, ділитися файлами з інших додатків та мати офлайновий доступ до інформації. Педагог може відстежувати прогрес кожного здобувача освіти, а після оцінки його роботи, повернути її, супроводжуючи коментарями.
В умовах дистанційного навчання викладачі та майстри в/н здійснюють освітній процес за допомогою використання різних форм дистанційної комунікації.
Для оперативної передачі повідомлень учням та батькам використовується сайт училища та Viber-групи.
На думку педагогічних працівників закладу, саме умови пандемії стали чинником швидкого пристосуватися до «діджиталізації» навчання.
Позитивом у роботі КВПУБіА є налагодження співпраці між усіма учасниками освітнього процесу: педагогами, учнями та батьками: проведення діагностичних опитувань з метою покращення умов проведення навчальних занять, онлайн-збори , методичні навчання тощо.
Команда КВПУБіА постійно вивчає досвід різних навчальних закладів, як в Україні, так і за кордоном, та адаптує до власного навчального процесу, адже мета всього педагогічного колективу – успішні майбутні кваліфіковані робітники, які здатні змінювати світ.

Made on
Tilda