Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури
Випуск - 2021

25 червня в актовому залі Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури відбулося чудове свято – прощальний вечір для випускників 2021 року.
Завершили навчання 98 юнаків і дівчат юних кваліфікованих робітників. Дев'ять здобувачів освіти, які склали державну кваліфікаційну атестацію на відмінно, отримали дипломи з відзнакою.
Свято продовжив прощальний концерт для випускників. Ведучою дійства була керівник гуртка КВПУБІА, співачка-бандуристка Наїна Дорошенко. Багато теплих слів на адресу і дітей, і батьків, і викладачів пролунало на цьому святі.
Т.в.о. директора Ігор Володимирович Леонець щиро привітав випускників та вручив свідоцтва про повну загальну середню освіту . Заступники директора з навчальної роботи Людмила Володимирівна Куницька, з навчально-виховної роботи Юлія Василівна Бараненко, старший майстер Рейда Ольга Іванівна відзначили кращих учнів Подяками. Побажала щасливої дороги у життя та успіху класний керівник Тетяна Анатоліївна Гусар, поділилася приємними спогадами та словами вдячності на адресу педагогічних працівників училища від батьків. мама випускника Катерина Гученко. Приїхали привітати випускників спеціальні гості: співак, музикант, учасник шоу Голос країни, Данило Карачевський та майстри спорту України, майстри спорту міжнародного класу Марія Трушкина та Олексій Данилейко.
Завершилось свято традиційною фотосесією на красиво оформлених фотозонах училища. На пам'ять залишаться світлини з радісними усмішками, теплі спогади про роки навчання, про успіхи і невдачі.
Попереду – широка і незвідана дорога у життя, вірні друзі, зухвалі мрії, визначні досягнення. Нехай все складеться якнайкраще для кожного нашого випускника.
Made on
Tilda