Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури
День пам'яті Героїв Крут
29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
З метою вшанування подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами та виховання в здобувачів освіти патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу, викладач історії КВПУБіА Павленко В.В. підготувала виховний захід «Пам'ятай їх подвиги», де ознайомила учнів з історичними фактами перебігу цих подій в історії України. Здобувачі освіти переглянули відеоролик «Бій під Крутами» та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих студентів-гімназистів.
Наприкінці заходу було зроблено висновок про те, що бій під Крутами мав важливе історичне значення, оскільки затримав більшовицькі загони і тим самим дозволив Урядові УНР вперше за часів скасування Гетьманщини у 1764 році добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.
Герої не вмирають! Пам'ятаємо!
Made on
Tilda