Залиште свій контактний номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Зателефонуйте нам
097 987 2710
Київське вище професійне училище будівництва і архітектури

Київський професійний коледж будівництва і архітектури є орієнтованим на підготовку кращих робітничих кадрів для будівельної галузі м.Києва, тому виробнича практика є найважливішим аспектом в освітньому процесі коледжу.
Що ж отримують здобувачі освіти коледжу під час проходження виробничої практики
Вивчення процесу виробництва.
Протягом практики майбутні фахівці занурюються до виробничої атмосфери підприємства. Насамперед здобувачі освіти знайомляться з історією, організацією, структурою підприємства й організацією робочих місць працівників, роботою та експлуатацією верстатів та інструментів, вивчають стандарти й інструкції, а далі хлопці та дівчата займають своє робоче місце і включаються у виробничий процес. Обов'язки практикантів розписуються відповідно до програми виробничої практики та відповідають обраній професії.
Комунікація із клієнтами та замовниками.
Мета організації чи підприємства – відповідати на запити замовників. Робота із людьми надає здобувачам освіти неоціненного досвіду в плані «прокачування» комунікативних навичок на прикладі реальних ситуацій (в чому і полягає виробнича практика). Кожен випадок є індивідуальним, і завжди потрібно вміти налагодити комунікацію із замовником та створити доброзичливу атмосферу довіри, що б клієнт захотів повернутися сюди ще раз.
Спілкування та робота пліч-о-пліч із провідними спеціалістами підприємства.
Переймання досвіду відбувається не тільки шляхом самостійного «набивання шишок», а й в процесі спілкування із топовими кадрами підприємства. Керівник практики, бригадири, начальники відділів, колеги по роботі – всі вони є досвідченими фахівцями і можуть навчити багатьом корисним речам для майбутньої професії «не відходячи від верстата».
Виконання виробничих завдань різного рівня складності.
Реальна виробнича практика означає повноцінну роботу на підприємстві із перспективою подальшого працевлаштування. Однак бувають випадки, коли підприємство має кілька однопланових вакансій, і тоді здобувач освіти практикується на різних посадах та виконує різні завдання, перш ніж підприємство визначиться, яку вакансію запропонувати.
Отримання заробітної плати за виконану роботу.
Під час виробничої практики здобувачі освіти не тільки опановують нові професійні компетенції, вчаться працювати в команді, виховують лідерські якості, а ще і підприємство нараховує їм заробітну плату згідно з установленими системами оплати праці.
Виробнича практика здобувачів освіти Київського професійного коледжу будівництва і архітектури проводиться безпосередньо на робочих місцях підприємств з метою удосконалення здобутих знань, умінь і практичних навичок, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації, встановленими стандартами професійної освіти, а також з метою забезпечення їх соціальної, психологічної і професійної адаптації в трудових колективах.
Навчання здобувачів освіти групи Т-25 за професією «Маляр», кваліфікація: 2, 3 розряд безпосередньо на будівельному об'єкті, де вони в складі учнівської бригади під керівництвом майстра виробничого навчання Лисенко В.В. послідовно закріплюють одержані первинні професійні уміння та навички, навчаються використовувати сучасну техніку, механізми та інструменти, набувають потрібних практичних навичок, самостійно та якісно виконують роботи, передбачені робочими навчальними планами та програмами.


Made on
Tilda